Karttula 6.6.2010
Lähetetty: Ma Kesä 07, 2010 6:42 am
Tuomari Jari Fors
UROKSET
Urokset – junioriluokka
Elkarin Riki fi24209/09 s. 27.2.2009 EH
i Viikkineva Vili em Elokarin Kikka,
Ussakan Romi fi41073/09 s 23.5.09 H
i Alapörkän Piedro e Sanni
Urokset – nuortenluokka
Erähely Pluto fin11899/09 HYL.
i Nokikallion Haka e Rentomäen
Kipakankaan Pele fi17726/09 s. 21.1.09 EH
i Pirttirinteen Jysky e Kyrönperän Lotta
Piernamäen Poka fi43960/08 s 24.7.08 EH
i Pokon Mika e Piernamäen Sinja
Tervamasan Halti fi47736/08 s.14.8.08 H
i Kuturan Huki e Minttu
Urokset – avoinluokka
Ajo-Metsän Roopenpoika fi42861/07 s. 6.3.07 EH
i Roope e Pajupuron Ninni
Ajotaiturin Aapi fin23044/08 s. 4.3.08 EH
i Helimarin Ventti e Ajotaiturin Pikkuhikka kasv
Kahvanahon Metsäneuvos fin24923/08 s. 16.3.08 EH
i Isonsaaren Eetu e Kahvanahon Sarraheinä,
Kipakankaan Kepsi fin41721/07 s. 1.6.07 ERI2 PU2
i Pokon Mika e Kyrönperän Lotta
Kononpuron Maks fin34342/08 s. 9.5.08 H
i Topi e Minttu
Mietteen Sepa fin39998/08 s. 13.5.08 ERI4
i Muurivuoren Jere e Vouden Minja
Patopojan Kajo fin30980/07 s.20.4.07 ERI
i Muurivuoren Joiku e Patopojan Sävy
Musse fin51705/08 s. 9.4.08 ERI3 PU4
i Pokon Mika e Alma
Saddam fin42975/07 s. 1.6.07 H
i Alapörkän Piedro e Koivukulman Nana
Villipuron Vepi fin22965/07A s 2.3.07 ERI1 SERT PU1 VSP
i Mulonsalon Anttu e Villipuron Aleksandra
Urokset – käyttöluokka
Jahti-Ukon Jore fin27697/08 s. 21.4.2008 ERI1 VARASERT PU2
i Ruskametsän Ropsi e Jahti-Ukon Sirma
NARTUT
Nartut – junioriluokka
Aikakilvan Taru fi35651/09 s. 9.5.09 POISSA
i Pokon Mika e Ketjussin Misa
Ajotaiturin Piku fi25323/09 s. 12.3.09 ERI1 PN2 VARASERT
i Tahti e Ajotaiturin Pikkuhikka
Halla-Aamun Aleksantra fi32033/09 s 27.4.09 EH2
i Pölläkän Leka e Himoajon Sandra
Latukkakorven Hertta fi35549/09 s 26.4.09 EH3
i Korpilehdon Heku e Latukkakorven Rita
Sara fi25191/09 s19.3.09 EH4
i Pokon Mika e Eräkamun Jetta
nartut – nuortenluokka
Eräketun Linda fi59229/08 s. 5.11.08 H
i Nokikallion Haka e Eräketun Manta
Kipakankaan Noora fi17723/09 s. 21.1.09 ERI1 PN3
i Pirttirinteen Jysky e Kyrönperän Lotta
nartut – avoinluokka
Akon Isla fi39593/07 s 23.6.07 H
i Riitasoinnun Jare e Akon Seri
Akon Lulu fi39592/07 s 23.6.07 ERI2 PN4
i Riitasoinnun Jare e Akon Seri
Hetekaiku Muska fi41140/07 s 15.5.07 H
i Mulonsalon MKonsa e. Hetekaiku Jonna
Kellolan Lila fi18119/09 s 8.2.06 ERI3
i Luikolan Luto e Tienhaaran Meiju
Korpilehdon Jatta fi31001/07 s 30.4.07 H
i Masi e Korpilehdon Jane
Louhirannan Linda fi32570/07 s 26.4.07 ERI1 PN1 SERT ROP RYP-1 BIS-3
i Mulonsalon Konsta e Kotaniemen Lila
Pienamäen Manta fi25161/08 s 24.3.08 EH4
i Pokon Mika e Piernamäen Tuska
Pitkän Arethusa fi31286/07 s. 1.4.07 EH
i Kuturan Huki e Pitkän Säpinä
Viivi fi29765/06 s. 25.4.06 EH
nartut – käyttöluokka
Himoajon Santra fi48610/06 s 2.9.06 H
i Himoajon Sälli e Nella
UROKSET
Urokset – junioriluokka
Elkarin Riki fi24209/09 s. 27.2.2009 EH
i Viikkineva Vili em Elokarin Kikka,
Ussakan Romi fi41073/09 s 23.5.09 H
i Alapörkän Piedro e Sanni
Urokset – nuortenluokka
Erähely Pluto fin11899/09 HYL.
i Nokikallion Haka e Rentomäen
Kipakankaan Pele fi17726/09 s. 21.1.09 EH
i Pirttirinteen Jysky e Kyrönperän Lotta
Piernamäen Poka fi43960/08 s 24.7.08 EH
i Pokon Mika e Piernamäen Sinja
Tervamasan Halti fi47736/08 s.14.8.08 H
i Kuturan Huki e Minttu
Urokset – avoinluokka
Ajo-Metsän Roopenpoika fi42861/07 s. 6.3.07 EH
i Roope e Pajupuron Ninni
Ajotaiturin Aapi fin23044/08 s. 4.3.08 EH
i Helimarin Ventti e Ajotaiturin Pikkuhikka kasv
Kahvanahon Metsäneuvos fin24923/08 s. 16.3.08 EH
i Isonsaaren Eetu e Kahvanahon Sarraheinä,
Kipakankaan Kepsi fin41721/07 s. 1.6.07 ERI2 PU2
i Pokon Mika e Kyrönperän Lotta
Kononpuron Maks fin34342/08 s. 9.5.08 H
i Topi e Minttu
Mietteen Sepa fin39998/08 s. 13.5.08 ERI4
i Muurivuoren Jere e Vouden Minja
Patopojan Kajo fin30980/07 s.20.4.07 ERI
i Muurivuoren Joiku e Patopojan Sävy
Musse fin51705/08 s. 9.4.08 ERI3 PU4
i Pokon Mika e Alma
Saddam fin42975/07 s. 1.6.07 H
i Alapörkän Piedro e Koivukulman Nana
Villipuron Vepi fin22965/07A s 2.3.07 ERI1 SERT PU1 VSP
i Mulonsalon Anttu e Villipuron Aleksandra
Urokset – käyttöluokka
Jahti-Ukon Jore fin27697/08 s. 21.4.2008 ERI1 VARASERT PU2
i Ruskametsän Ropsi e Jahti-Ukon Sirma
NARTUT
Nartut – junioriluokka
Aikakilvan Taru fi35651/09 s. 9.5.09 POISSA
i Pokon Mika e Ketjussin Misa
Ajotaiturin Piku fi25323/09 s. 12.3.09 ERI1 PN2 VARASERT
i Tahti e Ajotaiturin Pikkuhikka
Halla-Aamun Aleksantra fi32033/09 s 27.4.09 EH2
i Pölläkän Leka e Himoajon Sandra
Latukkakorven Hertta fi35549/09 s 26.4.09 EH3
i Korpilehdon Heku e Latukkakorven Rita
Sara fi25191/09 s19.3.09 EH4
i Pokon Mika e Eräkamun Jetta
nartut – nuortenluokka
Eräketun Linda fi59229/08 s. 5.11.08 H
i Nokikallion Haka e Eräketun Manta
Kipakankaan Noora fi17723/09 s. 21.1.09 ERI1 PN3
i Pirttirinteen Jysky e Kyrönperän Lotta
nartut – avoinluokka
Akon Isla fi39593/07 s 23.6.07 H
i Riitasoinnun Jare e Akon Seri
Akon Lulu fi39592/07 s 23.6.07 ERI2 PN4
i Riitasoinnun Jare e Akon Seri
Hetekaiku Muska fi41140/07 s 15.5.07 H
i Mulonsalon MKonsa e. Hetekaiku Jonna
Kellolan Lila fi18119/09 s 8.2.06 ERI3
i Luikolan Luto e Tienhaaran Meiju
Korpilehdon Jatta fi31001/07 s 30.4.07 H
i Masi e Korpilehdon Jane
Louhirannan Linda fi32570/07 s 26.4.07 ERI1 PN1 SERT ROP RYP-1 BIS-3
i Mulonsalon Konsta e Kotaniemen Lila
Pienamäen Manta fi25161/08 s 24.3.08 EH4
i Pokon Mika e Piernamäen Tuska
Pitkän Arethusa fi31286/07 s. 1.4.07 EH
i Kuturan Huki e Pitkän Säpinä
Viivi fi29765/06 s. 25.4.06 EH
nartut – käyttöluokka
Himoajon Santra fi48610/06 s 2.9.06 H
i Himoajon Sälli e Nella