SEINÄJOKI ERIKOISNÄYTTELY 20.4.2019
Lähetetty: La Huhti 20, 2019 6:49 pm
Tuomari Sakari Poti
AMERIKANKETTUKOIRA
urokset
AVO.
Paukkulan Laaki EH1
nartut
AVO.
Bowchicha`s Celma ERI1 SA PN1 SERT ROP BIS-4
Paukkulan Roosa ERI2 SA PN2 VARA-SERT
VENÄJÄNAJOKOIRA
nartut
AVO.
Repopupun Kukkurukuu-U ERI4 SA
Repopupun Kupsankeikka ERI3 SA PN4
Repopupun Mahtava Mölytoosa ERI2 SA PN2
Repopupun Mahtava Menninkäänen ERI1 SA PN1 ROP BIS-2
VET.
Olga ERI1 SA PN3 JÄLK. 1 KP
EESTINAJOKOIRA
nartut
JUN.
Mansikkaloukon Milla Magia EH1
POITEVIN
Bastian Berankovi ERI1 SA PU1 ROP BIS-3
SUOMENAJOKOIRAT
PEN.
nartut
Pikijussin Havin-Likka 1 KP ROP-PEN BIS-PEN
urokset
JUN.
Arciday´s Tosi Rakas Kultasade ERI1 SA PU2 VARA-SERT
Koverilan Vänskä ERI2 SA PU3
NUO.
Kyrönperän Rene ERI1 SA PU4
Meripojan Sakkelus H
Tervakorven Rossi EH2
AVO.
Ajoketun Enso EH1
Anninkulman Ralli-Taisto H
Pomo EH2
KÄYTTÖ.
Kasper EH1
Leppäloukon Saku EH2
VAL.
Sörbogårdens Ville ERI1 SA PU1 SERT FI MVA VSP
nartut
JUN.
Kahvanahon Hellekesän Heila ERI1 SA
Kalliolan Maija ERI2
Repoluoman Iita EH3
NUO.
Syysaamun Silva EH1
Tapahan Lumo T
AVO.
Jänistäjän Kerttu ERI1 SA PN4 VARA-SERT
Klaara EH4
Risskogens Lexi ERI3 SA
Tapahan Klaara ERI2 SA
Tunulan Pitta EH
Tunulan Rosita EH
KÄYTTÖ.
Mellumäen Meili ERI1 SA PN3 SERT
Repopupun Komia Pikkuleidi EH2
VAL.
Jänistenherran Celeste ERI1 SA PN1 ROP BIS-1
Välimäen Gitta ERI2 SA PN2
VET.
Kahvanahon Mehtätähti ERI2 SA
Mantamainion Ilona ERI1 SA ROP-VET
ROP.KASV JA BIS-KASV.kennel Repopupun Riina Luoma ja Marko Ketoja,Pirttinen
AMERIKANKETTUKOIRA
urokset
AVO.
Paukkulan Laaki EH1
nartut
AVO.
Bowchicha`s Celma ERI1 SA PN1 SERT ROP BIS-4
Paukkulan Roosa ERI2 SA PN2 VARA-SERT
VENÄJÄNAJOKOIRA
nartut
AVO.
Repopupun Kukkurukuu-U ERI4 SA
Repopupun Kupsankeikka ERI3 SA PN4
Repopupun Mahtava Mölytoosa ERI2 SA PN2
Repopupun Mahtava Menninkäänen ERI1 SA PN1 ROP BIS-2
VET.
Olga ERI1 SA PN3 JÄLK. 1 KP
EESTINAJOKOIRA
nartut
JUN.
Mansikkaloukon Milla Magia EH1
POITEVIN
Bastian Berankovi ERI1 SA PU1 ROP BIS-3
SUOMENAJOKOIRAT
PEN.
nartut
Pikijussin Havin-Likka 1 KP ROP-PEN BIS-PEN
urokset
JUN.
Arciday´s Tosi Rakas Kultasade ERI1 SA PU2 VARA-SERT
Koverilan Vänskä ERI2 SA PU3
NUO.
Kyrönperän Rene ERI1 SA PU4
Meripojan Sakkelus H
Tervakorven Rossi EH2
AVO.
Ajoketun Enso EH1
Anninkulman Ralli-Taisto H
Pomo EH2
KÄYTTÖ.
Kasper EH1
Leppäloukon Saku EH2
VAL.
Sörbogårdens Ville ERI1 SA PU1 SERT FI MVA VSP
nartut
JUN.
Kahvanahon Hellekesän Heila ERI1 SA
Kalliolan Maija ERI2
Repoluoman Iita EH3
NUO.
Syysaamun Silva EH1
Tapahan Lumo T
AVO.
Jänistäjän Kerttu ERI1 SA PN4 VARA-SERT
Klaara EH4
Risskogens Lexi ERI3 SA
Tapahan Klaara ERI2 SA
Tunulan Pitta EH
Tunulan Rosita EH
KÄYTTÖ.
Mellumäen Meili ERI1 SA PN3 SERT
Repopupun Komia Pikkuleidi EH2
VAL.
Jänistenherran Celeste ERI1 SA PN1 ROP BIS-1
Välimäen Gitta ERI2 SA PN2
VET.
Kahvanahon Mehtätähti ERI2 SA
Mantamainion Ilona ERI1 SA ROP-VET
ROP.KASV JA BIS-KASV.kennel Repopupun Riina Luoma ja Marko Ketoja,Pirttinen