IDÄN LOHKON TUKINÄYTTELY, ENO 15.8.2020

Ilmoita tänne näyttelytulokset.

IDÄN LOHKON TUKINÄYTTELY, ENO 15.8.2020

ViestiKirjoittaja Hannu Palkovuori päivämäärä La Elo 15, 2020 4:24 pm

Idän lohkon tukinäyttely, 15.8.2020 Eno
Tuomari Marjo Nygård, Kajaani

PLOTTINAJOKOIRA
Urokset avoinluokka
1. Råbockens Fool In The Rain (ER39471/18) - ERI/1, SA, PU1, SERT, ROP, BIS 3

Nartut junioriluokka
2. Pearl (ER53701/19) – ERI/1

Nartut avoinluokka
3. Råbockens Funny How Sweet (ER39476/18) – poissa

VENÄJÄNAJOKOIRA
Urokset avoinluokka
4. Hew-18 V-18 Hew-19 B-Mosse (ER36653/18) – ERI/1

Nartut valioluokka
5. Fi Mva Bravon Lissu (ER40048/16) – ERI/1

Nartut veteraaniluokka
6. Fi Kva Fi Mva Vv-18 Bravon Peppi (ER19204/09) – ERI/1, SA, PN1, ROP, ROP-vet, BIS 2 -vet, BIS 2

SUOMENAJOKOIRA
Urokset junioriluokka
7. Kellolan Ninja (FI31273/19) – H

Urokset nuorten luokka
8. Huolettoman Tuhto (FI26432/19) – ERI/1, SA, PU2, SERT
9. Kaatrasen Valpas (FI19223/19) – H

Urokset avoinluokka
10. Alapörkän Zimi (FI27817/18) – ERI/3
11. Kaikuvan Lenni (FI29705/17) – EH
12. Kusti (FI32165/18) – poissa
13. Miklan Myrkky (FI38692/18) – EH
14. Raikuvan Tosi Humu (FI22306/17) – EH/4
15. Satumeren Ajo (FI23125/17) – EH
16. Satumeren Dani (FI23118/17) – ERI/2, SA, PU4
17. Satumeren Remu (FI23121/17) – ERI/1, SA, PU3, VARA-SERT

Urokset käyttöluokka
18. Aru (FI33844/17) – EH/2
19. Honkasuoran Kosti (FI41430/18) – ERI/1
20. Viitajoen Turbo (FI33167/17) – poissa

Urokset valioluokka
21. Fi Mva Kaikuvan Ketku (FI21817/12) – ERI/1, SA, PU1, ROP, BIS1

Urokset veteraaniluokka
22. Fi Kva Fi Mva Ruokosuon Riki (FI51737/10) – ERI/1, ROP-vet, BIS 1-vet

Nartut junioriluokka
23. Havukkakallion Calla (FI32467/19) – EH/4
24. Kellolan Nana (FI31264/19) – ERI/2
25. Kellolan Nella (FI31265/19) – ERI/1, SA, PN3, VARA-SERT
26. Roosa (FI46090/19) – EH/3

Nartut avoinluokka
27. Honkasuoran Milla (FI41431/18) – EH
28. Kellolan Tiuku (FI26973/17) – EH/3
29. Lemmenlaakson Oona (FI43238/18) – EH/4
30. Milla (FI19865/09) – poissa
31. Mutka-Jussin Martta (FI55669/18) – H
32. Satumeren Melissa (FI23128/17) – ERI/1, SA, PN4
33. Satumeren Sabina (FI23126/17) – ERI/2, SA

Nartut käyttöluokka
34. Ajoketun Hentunliisa (FI54975/17) – HYL
35. Eräsoinnun Kiira (FI27482/17) – EH
36. Honkasuoran Minja (FI41432/18) – EH
37. Intolan Heta (FI38790/18) – ERI/1, SA, PN1, SERT, VSP
38. Kaikuvan Mila (FI29702/17) – EH
39. Kaspilanmäen Bella (FI49052/16) – ERI/2, SA
40. Kurkilammen Ansa (FI38148/18) – EH
41. Liinu (FI31958/18) – ERI/3
42. Mutka-Jussin Unna (FI52734/16) – EH
43. Una (FI39247/17) – ERI/4

Nartut valioluokka
44. Fi Mva Kaikuvan Laava (FI26654/16) – ERI/2, SA
45. Fi Kva Fi Mva Luolavaaran Lissu (FI44163/13) – ERI/1, SA, PN2

Kasvattajaluokka
3000. Kaikuvan, Om. Reijo Heikura, (koirat 11, 21, 38, 44) – 2, KP
3001. Satumeren, Om. Juha Nousiainen, Satu Wastimo, (koirat 16, 17, 32, 33) – 1, KP, ROP -kasv, BIS -kasv
Hannu Palkovuori
 
Viestit: 20
Liittynyt: La Syys 21, 2013 7:19 pm

Paluu NÄYTTELYT

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 5 vierailijaa