Helsinki Winner 2010, kaikki tulokset

Ilmoita tänne näyttelytulokset.

Helsinki Winner 2010, kaikki tulokset

ViestiKirjoittaja Leidi päivämäärä Ke Joulu 15, 2010 10:41 pm

Helsinki Winner 11.12.2010

SUOMENAJOKOIRA
Ulkomuototuomarina Matti Rysä

UROKSET
Latukkakorven Leevi, ERI, VAK1, PU1, CACIB, ROP, RYP1, BIS3, HeW-10
Om. Matti Roth, Iisalmi

Räntäaamun Rane, ERI, VAK2, PU2, VA-CACIB
Om. Tomi Koivisto, Kemi

Raikuvan Roni, ERI, AVK1, PU3, SERT
Om. Vesa Nuutinen ja Teemu Kinnunen, Hammaslahti

Tahvo, ERI, VAK3, PU4
Om. Pauli ja Pertti Okko, Lappeenranta

Mettäjuntin Jymy, ERI, KÄK1, VA-SERT
Om. Harri Helenius, Rovaniemi

Kellolan Naku, ERI, AVK2
Om. Veli Mikkonen, Heinävesi

Syysaamun Ajo, ERI, VAK4
Om. Ville Paussu, Kauhava

Rauhasalmen Ratto, ERI, VAK-
Om. Auli Vitikainen ja Sami Liikanen, Harjumaa

Tikutakun Julle, EH, AVK3
Om. Hannes Heiskala, Kankaanpää

Kahvanahon Metsän Menuetti, EH, VAK-
Om. Martti Rautiainen ja Marja Kuivas, Kauhava

Usko, EH, JUK1
Om. Harri Järvisalo ja Jessica Putkonen, Haapakoski

Ruskametsän Vili, EH, JUK2
Om. Eveliina Jaako, Ylitornio

Patu, EH, NUK1
Om. Hannamari Mellanen, Vantaa

Tapasen Toimi, AVO-H
Om. Tapio Vierula ja Pertti Suomela, Nurmijärvi


NARTUT
Kahvanahon Lounatuuli, ERI, AVK1, PN1, CACIB, VSP, HeW-10
Om. Katja Rytkönen ja Marja Kuivas, Kauhava

Repopupun Komia-Leidi, ERI, NUK1, PN2, SERT, VA-CACIB
Om. Riina Luoma ja Marko Ketoja, Kauhava

Kahvanahon Karisma, ERI, VAK1, PN3
Om. Marko Korhonen, Sotkamo

Kahvanahon Wella, ERI, VEK1, PN4, ROP-VET
Om. Marja ja Mauri Kuivas, Kauhava

Milka, ERI, VAK2
Om. Antero Kolehmainen, Martinniemi

Kellolan Meri, ERI, VAK3
Om. Juha Nousiainen, Joensuu

Kahvanahon Mehtätähti, ERI, VAK4
Om. Marja Kuivas, Kauhava

Kellolan Nita, ERI, AVK2
Om. Oiva Nevalainen, Nurmes

Louhirannan Linda, ERI, AVK3, VA-SERT
Om. Hannu Taskinen, Tuusniemi

Fixour`s Emerald, ERI, VAK-
Om. Sophie Aspholm, Kämmenniemi

Rautojan Tuisku, EH, NUK2
Om. Eija Kärkkäinen

Halla-Aamun Alexandra, EH, NUK3
Om. Tanja Kiriloff, Vantaa

Kahvanahon Taivaantuli, EH, AVK4
Om. Marja Kuivas, Kauhava

Pelkkikankaan Unelma, EH, JUK1
Om. Jyrki Pelkkikangas, Kauhava

Afthsban Mun Sylivauva, NUO-POIS
Om. Eeva Viitaniemi, Visuvesi



VENÄJÄNAJOKOIRA
Ulkomuototuomarina Alexey Belkin, Venäjä

Urokset
Riitaluhdan Roima, VAL-ERI, PU1, VSP, HeW-10
Om. Milla Mäki ja Mika Karjalainen, Seinäjoki

Nartut
Olga, JUN-ERI, PN2, SERT, HeJW-10
Om. Riina Luoma ja Marko Ketoja, Kauhava

Bravon Mitzu, VAL-ERI, PN1, HeW-10
Om. Teija Viljanmaa, Kontiomäki
Leidi
 

Re: Helsinki Winner 2010, kaikki tulokset

ViestiKirjoittaja alien päivämäärä To Joulu 23, 2010 9:49 am

[
Viimeksi muokannut alien päivämäärä Ti Maalis 29, 2011 5:24 pm, muokattu yhteensä 1 kerran
alien
 

Re: Helsinki Winner 2010, kaikki tulokset

ViestiKirjoittaja veera päivämäärä To Joulu 23, 2010 8:02 pm

On laitettu jo näköjään jalostustietojärjestelmäänkin oikein...
veera
 


Paluu NÄYTTELYT

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 5 vierailijaa