Vesanto 23.7.2011 suuret ja pienet ajokoirat

Ilmoita tänne näyttelytulokset.

Vesanto 23.7.2011 suuret ja pienet ajokoirat

ViestiKirjoittaja onoff päivämäärä Su Heinä 24, 2011 5:48 pm

FCI6
Sakari Poti
JUNIORILUOKKA UROS
148, beagle, Peikonpojan Gehä-Kettu, om. Kinnunen Heini, Kiihtelysvaara ERI 1 SA PU 1 ROP SERT RYP 3
149, beagle, Pikkumäen Saku, om. Kauhanen Alpo, Tossavanlahti EH
NUORTENLUOKKA UROS
150, beagle, Reni, om. Pöntinen Elina, Rautalampi EH
AVOLUOKKA UROS
151, beagle, Astalan Rodmar, om. Järvi Kari, Laukaa ERI 2 SA PU 3
152, beagle, Konttikuusen Kamu, om. Rytkönen Erkki, Iisalmi ERI 3
153, beagle, Renkkotenkon Into, om. Hytönen Jenna, Pienola EH
154, beagle, Veestäjän Repe, om. Kekkonen Tapio, Lahti H
155, beagle, Veskansan Vonni, om. Auvinen Seemi, Sulkava ERI 1 SA PU 2 VASERT
JUNIORILUOKKA NARTTU
156, beagle, Juice, om. Ukkonen Markku, Varpaisjärvi POISSA
157, beagle, Peikonpojan Gyllikki-Täti, om. Parviainen Irma, Outokumpu ERI 1 SA PN 2 VASERT
158, beagle, Tölpänsalon Hilma, om. Mansikkala-Kumpulainen Anna-Maija, Iisalmi H
NUORTENLUOKKA NARTTU
159, beagle, Eräsoinnun Sonja, om. Väätäinen Anja ja Eero, Naarajärvi ERI 1 SA PN 1 VSP SERT
160, beagle, Hautapakan Galadriel, om. Pykäläinen Jukka, Mäntylahti EH
161, beagle, Lyyti, om. Simelius-Keski-Korpela Sanna & Keski-Korpela Hannu, Yli-Kannus H
AVOLUOKKA NARTTU
162, beagle, Jutta, om. Ukkonen Markku, Varpaisjärvi POISSA
VETERAANILUOKKA NARTTU
163, beagle, Astalan Belladonna, om. Kovanen Sirpa, Pieksämäki POISSA
JUNIORILUOKKA UROS
164, dreeveri, Rampe, om. Räty Jarmo & Luoto Eleonoora, Suonenjoki EH
NUORTENLUOKKA UROS
165, dreeveri, Arosuon Dacapo, om. Hyvönen Markku, Keitele ERI 1 SA PU 2 VASERT
AVOLUOKKA UROS
166, dreeveri, Pohjanukon Reetu, om. Luukkainen Ilkka, Äänekoski ERI 1 SA PN 1 VSP SERT
JUNIORILUOKKA NARTTU
167, dreeveri, Ancer's Quality Girl, om. Kaukonen Lauri, Mikkeli ERI 1 SA PN 1 ROP SERT RYP 2
NUORTENLUOKKA NARTTU
168, dreeveri, Siikon Joko, om. Nuutinen Jouko, Keitele ERI 1
AVOLUOKKA NARTTU
169, dreeveri, Black Happies Unforgettable, om. Peltokangas Riikka & Patana Tuomas, Halsua ERI 1 SA PN 2 VASERT
170, dreeveri, Köykän Indi, om. Valta Päivi & Laakso Markus, Ahkionlahti ERI 2 SA PN 3
171, dreeveri, Miina, om. Raittonen Jarmo, Vesanto EH
PENTULUOKKA UROS
172, suomenajokoira, Eräketun Mara, om. Sirkka Jarno, Konnevesi 1 KP ROP
JUNIORILUOKKA UROS
173, suomenajokoira, Riijarin Nero, om. Savolainen Juha, Keitele EH
AVOLUOKKA UROS
174, suomenajokoira, Arpan Rami, om. Suontausta Jarno & Kolehmainen Hannu, Kuhmo ERI
175, suomenajokoira, Haarapolun Repe, om. Väyrynen Martti, Pyhäsalmi ERI
176, suomenajokoira, Halla-Aamun Asterix, om. Kolehmainen Kari, Sorsakoski POISSA
177, suomenajokoira, Hanakan Pekko, om. Remes Antti, Kiuruvesi ERI
178, suomenajokoira, Hiski, om. Tikkanen Osmo & Kuosa Varma, Rääkkylä ERI 4 SA
179, suomenajokoira, Honkalouhun Gyp Casino, om. Hytönen Jaakko, Niinivesi T
180, suomenajokoira, Kipakankaan Jytä, om. Laitinen Arto, Pieksämäki ERI SA
181, suomenajokoira, Korvenkätkön Lennart-Luoti, om. Tuovinen Seppo & Hannu, Leppävirta EH
182, suomenajokoira, Kotirinteen Jami, om. Parviainen Ilkka, Onttola ERI 3 SA PU 4 VASERT
183, suomenajokoira, Luontopolun Mosku, om. Kuittinen Arvo, Nurmes ERI
184, suomenajokoira, Mehtäpellon Ami, om. Lantta Petri, Mikkeli POISSA
185, suomenajokoira, Mulonsalon Voitto, om. Kainulainen Pekka & Rytkönen Katja, Pielavesi ERI 1 SA PU ROP RYP 1 BIS 1
186, suomenajokoira, Patopojan Kajo, om. Mönttinen Matti, Kymönkoski ERI
187, suomenajokoira, Puron Jape, om. Parviainen Ilkka, Onttola ERI
188, suomenajokoira, Satumeren Sisu, om. Nousiainen Juha, Joensuu ERI
211, suomenajokoira, Hardwood's Mehtätähti, om. Holopainen Raimo, Kuopio ERI 2 SA PU 2 SERT

KÄYTTÖLUOKKA UROS
189, suomenajokoira, Alapörkän Aatu, om. Räsänen Hannu & Tiia, Siilinjärvi ERI 2 SA
190, suomenajokoira, Hapatus, om. Ahonpää Otto, Kiuruvesi ERI 4 SA
191, suomenajokoira, Kaikuvan Julle, om. Tikkanen Osmo, Rääkkylä EH
192, suomenajokoira, Latukkakorven Pavarotti, om. Huttunen Marko, Salahmi ERI 1 SA
193, suomenajokoira, Päiväpirtin Romeo, om. Väänänen Tapani & Kaisu, Jyväskylä ERI 3 SA
194, suomenajokoira, Risöns Simba, om. Björk Guy, Lillby ERI
VALIOLUOKKA UROS
195, suomenajokoira, Eräkamun Nero, om. Suontausta Jarno, Kuhmo ERI 3 SA
196, suomenajokoira, Kiihkovuoren Jami, om. Paananen Antti, Kannonkoski ERI 2 SA
197, suomenajokoira, Luontopolun Retu, om. Mustonen Marko, Vuokatti ERI 1 SA PU 3
VETERAANILUOKKA UROS
198, suomenajokoira, Mastomäen Karu, om. Holopainen Raimo, Kuopio ERI
JUNIORILUOKKA NARTTU
199, suomenajokoira, Ajotaiturin Ira, om. Ollikainen Pentti, Kuopio H
200, suomenajokoira, Kahvanahon Jekaterina, om. Paananen Kari, Keitele EH
201, suomenajokoira, Kahvanahon Sahrami, om. Piirainen Reetta, Sotkamo ERI 1 SA PN 1 VSP SERT
202, suomenajokoira, Kohinan Hely, om. Manninen Antti, Keitele ERI 2
203, suomenajokoira, Tikru, om. Mikkonen Tero & Mirella, Pielavesi H
204, suomenajokoira, Viistopolun Wilhelmiina, om. Kekkonen Kyösti ja Sami, Jylhänkylä EH
205, suomenajokoira, viistopolun veera, om. Kujanpää Petri, Alajärvi EH
NUORTENLUOKKA NARTTU
206, suomenajokoira, Helimarin Syke, om. Karhunen Jorma, Lapinlahti POISSA
207, suomenajokoira, Jäniksenhaukun Roosa, om. Tikkanen Kalle, Lapinlahti H
208, suomenajokoira, Mehtäpellon Naatti, om. Kiiski Timo, Kotvala ERI 1 SA
209, suomenajokoira, Tintti, om. Ylänen Veikko, Tottijärvi POISSA
AVOLUOKKA NARTTU
210, suomenajokoira, Halla-Aamun Alexia, om. Karhu Reijo, Vesanto POISSA
212, suomenajokoira, Honkalouhun Malla, om. Jaakkola Jani & Huttunen Jari, Pihtipudas EH
213, suomenajokoira, Intolan Pipsa, om. Jaakkola Jani, Pihtipudas H
214, suomenajokoira, Kiira, om. Kangas Vesa, Vihtavuori ERI
215, suomenajokoira, Kipakankaan Riina, om. Pietiäinen Timo, Mikkeli ERI 1 SA PN 2 VASERT
216, suomenajokoira, Korvenkätkön Lisbet, om. Komulainen Martti, Sukeva H
217, suomenajokoira, Metsämuskan Vilma, om. Mustonen Marko, Vuokatti ERI 4 SA
218, suomenajokoira, Myllysalon Lotta, om. Holopainen Juha, Tuusniemi ERI 3 SA PN 4
219, suomenajokoira, Ontuvan Ritu, om. Pursiainen Matti, Sotkamo EH
220, suomenajokoira, Satumeren Tuuli, om. Nousiainen Juha, Joensuu ERI 2 SA PN 3
221, suomenajokoira, Siru, om. Hytönen Arttu & Helasniemi Elisa, Konnevesi EH
KÄYTTÖLUOKKA NARTTU
222, suomenajokoira, Kenttä Mestarin Täplä, om. Kyllönen Jani & Huovinen Pentti, Suomussalmi POISSA
223, suomenajokoira, Lissu, om. Tuovinen Hannu, Varpaisjärvi POISSA
224, suomenajokoira, Villipuron Mallu, om. Mustonen Marko, Vuokatti ERI 1 SA
VALIOLUOKKA NARTTU
225, suomenajokoira, Himoajon Santra, om. Kiriloff Tanja, Vantaa EH JUNIOROLUOKKA UROS
226, eestinajokoira, Talaspuron Kössi, om. Holappa Eveliina & Sauli, Kajaani ERI 1 SA PU 1 ROP SERT
JUNIOROLUOKKA NARTTU
227, eestinajokoira, Takaspuron Nadja, om. Oksanen Jarkko, Sukeva EH
AVOLUOKKA UROS
228, englantilais-venäläinen ajokoira, Hardwood's Lotto Voitto, om. Paananen Kari, Keitele ERI 1 SA PN 1 ROP
JUNIORILUOKKA NARTTU
229, lyhytkarvainen italianajokoira, Lea Di Pontenizza, om. Viljanmaa Teija, Kontiomäki ERI 1 SA PN 1 ROP SERT
AVOLUOKKA NARTTU
230, venäjänajokoira, Bravon Taru, om. Viljanmaa Raino, Pojanluoma ERI 1 SA PN 2 SERT
231, venäjänajokoira, Bravon Mitzu, om. Viljanmaa Teija, Kontiomäki ERI 1 SA PN 1 ROP RYP 4
onoff
 

Paluu NÄYTTELYT

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 4 vierailijaa